+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 568
****
1
ALL
превоз
3

Галерија

Ценовник

ЦEНА ОД 568 ЕВРА ПО ЛИЦЕ

 

 

Во цената е вклучено

- Авионски превоз аеродром Солун - Крит - аеродром Солун

- Аеродромски такси

- трансфер аеродром - хотел - аеродорм

- хотелско сместување во двокреветна соба 7 ноќевања на база се вклучено

Ве молиме контактирајте не за  целосна калкулација со конкретни датуми на патување

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

 

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

вис/ј

Сподели со пријателите: