+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 22
**
1
HB
превоз

Мал хотел на само 20м од плажа во Лептокариа. Комфортни соби,  целосно опремени во едноставен стил.  Располага со бесплатен паркинг и интернет.

Галерија

Ценовник

 

-15% за резевација до 30.04.2018

Akrothalassia Hotel 2 * Leptokaria
Минимум ноќевања 2 2 2
Тип на сместување Максимум капацитет

01.05.18-31.05.18

01.10.18-15.10.18

01.06.18-06.07.18

25.08.18-30.09.18

07.07.18-24.08.18
ЦЕНАТА Е ПО СОБА НА ДЕН СО ВКЛУЧЕНИ ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА
Еднокреветна соба 1 возрасен 36 45 55
Еднокреветна соба 1 возрасен+1 дете(0-5) 36 45 55
Двокреветна соба 2 возрасни 45 57 69
Двокреветна соба 2 возрасни+1 дете(0-5) 45 57 69
Двокреветна соба 2 возрасни+1 дете(6-11) 56 70 87
Трокреветна соба 3 возрасни 60 78 96
Трокреветна соба 4 возрасни 70 90 112
Трокреветна соба 3 возрасни+1 дете(0-11) 60 78 96

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

 

vis/j

 

 

 

Сподели со пријателите:
Мал хотел на само 20м од плажа во Лептокариа. Комфортни соби,  целосно опремени во едноставен стил.  Располага со бесплатен паркинг и интернет.

." data-share-imageurl="">