+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 22
**
1
HB
превоз

Мал хотел на само 20м од плажа во Лептокариа. Комфортни соби,  целосно опремени во едноставен стил.  Располага со бесплатен паркинг и интернет.

Галерија

Ценовник

до 20% попуст за резервација направена до 30.04.2019

Минимум престој  2  2  2
Максимум капацитет 19.04.19-31.05.19 01.10.19-15.10.19 01.06.19-06.07.19 25.08.19-30.09.19 07.07.19-24.08.19
Цена по соба на ден со вклучени појадок и вечера
Еднокреветна соба
1 возрасен+1 дете(0-5) 34 43 52
Двокреветна соба
2 возрасни +1 дете(0-5) 44 55 67
2 возрасни+1 дете(6-11) 55 69 84
Трокреветна соба
3 возрасни +1 дете(0-11) 59 76 93
4 возрасни 69 88 108

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

 

vis/j

 

 

 

Сподели со пријателите:
Мал хотел на само 20м од плажа во Лептокариа. Комфортни соби,  целосно опремени во едноставен стил.  Располага со бесплатен паркинг и интернет.

." data-share-imageurl="">