+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 50
***
1
RO
превоз
4

Хотелот се наоѓа во најпрестижниот дел на Банско, 800 метри од лифтот, има лесен пристап до сите атракции на одморалиштето. Бесплатен интернет има во јавните делови, располага со спа и спортски центар, базен и ресторан. 

 

Галерија

Ценовник

 

 

10% попуст за резервација направена до 30.11.2018 и целосна уплата до 05.12.2018 
 

Тип на сместување.

Наема на соба на ден

01.12.2018 - 27.12.2018 04.01.2019 - 15.04.2019  28.12.2018 - 03.01.2019 
Студио за 2+1 лице  50 106
Апартаман со една спална соба за 2+2 лица 62 138
Апартман со две спални соби за 4+2 лица  87 157

 

 

 

Во цената е вклучено:

Ноќевање - наем на соба
Бесплатно користење на внатрешен базен,сауна,парна бања,интернет,транспорт до првата станица од гондолата,хотелско осигурување

Минимум престој - 3 ноќевања за период 28.12 2018 - 03.01 2019 

 

 Максимум сместување:

апартман со една спална -2 +2 лица

апартман со две спални  - 4 + 2 лица
 
Доплати:
 
Појадок - 5 евра по лице на ден и 3 евра за дете 6-11,99 години
Вечера  - 10 евра по лице на ден и 5 евра за дете 6 - 11,99  години
појадок и вечера за  деца до 5,99 години со две возрасни - бесплатно
Божиќна вечера (не е задолжителна) - 24 евра за возрасен и  12 евра за деца 6 - 11,99 години
Новогодишна вечера (не е задолжителна) - 46 евра за возрасен и 22 евра за дете 6 - 11,99 години
7=6, 11=9, 14=11 за период  01.12.2018 - 27.12.2018 и 04.01.2019 - 15.04.2019
 
 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

 

вис/ј

Сподели со пријателите: