+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 22
***
1
RO
превоз

Апартхотелот Винслоу Елеганс е сместен во популарниот зимски центар Банско, во подножјето на Пирин планина. Објектот се наоѓа на 10-15 минути пешачење од влезот на станицата на главниот ски лифт и нуди пространи апартмани со балкони, паркет и комплетно опремена кујна.

Aпартхотелот Винслоу Елеганс има спа центар со сауна, парна бања и хидромасажна када. Овие содржини можат да се користат со доплата. Масажите се на располагање и истите се на барање со доплата.

Децата можат да се забавуваат во игротеката која се наоѓа во склоп на хотелот. На гостите им се на располагање услуги како што се перење  на алишта, рент а кар, трансфер до аеродром.

Центарот на Банско е оддалечен на само 800 метри и нуди голем избор на меани, барови, и продавници. Хотелот се наоѓа на 1,5км од главната автобуска станица.  Трансфер до ски гондолата е со доплата и се наоѓа на 800 метри од хотелот.

Галерија

Ценовник

Попуст за рана резервација:

- 10 % попуст за резервации до 01.11.2018  и целосна уплата до 10.11.2018

 

Тип на сместување  16.12.2018 - 27.12.2018 15.01.2019 - 26.01.2019 04.03.2019 - 12.04.2019  04.01.2019 - 14.01.2019 27.01.2019 - 03.03.2019  28.12.2018 - 03.01.2019 
Цени по соба на ден - наем 
Студио  45 54 100
Апартман со една спална 48 58 115
Апартман со две спални  70 85 136

Максимум капацитет:

Студио - 2 лица 

Апартман со една спална - 2+ 1 лице

Апартман со две спално - 4 + 1 лице  

 

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

 
 
 
Сподели со пријателите:
Апартхотелот Винслоу Елеганс е сместен во популарниот зимски центар Банско, во подножјето на Пирин планина. Објектот се наоѓа на 10-15 минути пешачење од влезот на станицата на главниот ски лифт и нуди пространи апартмани со балкони, паркет и комплетно опремена кујна." data-share-imageurl="">