+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 32
***
1
BB
превоз

Хотелот е на само 1 минута пешачење до плажа.Арагоста хотел има своја приватна плажа. Собите се модерни и комотни со клима уред, некои се со поглед на море. Хотелот има ресторан и вино бар со отворена тераса, бесплатен интернет и паркинг се на располагање за гостите.Центарот на Драч е на 15 минути пешачење од хотелот. 

Галерија

Ценовник

Сместување 01.01 - 31.05.2018 01.06 - 30.09.2018
 
01.10 - 30.12.2018
Цените се по соба на ден со појадок 
Еднокреветна соба  53,00 58,00
Двокреветна комфор  65,00 76,00
Двокреветна стандард 70,00 87,00
Двокреветна делукс поглед море 87,00 97,00
Junior SUITE поглед море  97,00 108,00
SUITE поглед море  110,00 115,00

Доплата за полупансион 14 евра 

 

 

 

 

 

Сподели со пријателите:
Хотелот е на само 1 минута пешачење до плажа.Арагоста хотел има своја приватна плажа. Собите се модерни и комотни со клима уред, некои се со поглед на море. Хотелот има ресторан и вино бар со отворена тераса, бесплатен интернет и паркинг се на располагање за гостите." data-share-imageurl="">