+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 549
*****
6
UAI
превоз

Хотелот се наоѓа во областа Camyuva , 7км од Кемер и 65км од аеродромот во Анталија.

Вкупен број на соби 349. Стандардни соби (29-36m²,една спална соба, едно купатило, макс.2+2лица), Економски соби (29-36m², една спална соба, едно купатило, без балкон, макс.2+1лице), Junior suit (45m², една дневна соба со софа за седење, една спална соба, едно купатило, макс. 3+1лице), Фамилијарни соби ( 56m², макс.2+2лица, две спални соби врата на лизгање помеѓу нив, едно купатило, макс.4 лица), Делукс суит ( 82m², една голема дневна соба, една спална соба, едно купатило, макс.4 лица). Сите соби се со приватно купатило со када и, фен, бањарка, папучи, централен клима уред кој работи според временските услови, телефон, мини бар (вода, безалкохолни пијалоци и пиво кои се надополнуваат секој ден), сеф, тепих на под, сателитска телевизија и музички канали. Има некои од собите се без балкон, само со Француски балкон. WI-FI интернет конекција е бесплатни.

Ultra all inclusive - шведска маса со појадок, доцен појадок, закуски, ручек, поплладневни закуски, вечера, доцна навечер закуска, мини бар во собите, сладолед за време на одредени часови, сите локални и стандардни увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци , A’la Carte ресторани со претходна резервација и еднаш за време на престојот во еден од нив. Не е вклучено: премиум увозни пијалоци, сите флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, селектирани вина, послуга во соба, специјални вина во A’la Carte рестораните, второ користење на A’la Carte рестораните.

Главен ресторан со шведска маса, лоби бар и бар на тераса, A’la Carte ресторани: Италијански, рибен ресторан и Турски ресторан, бар покрај базен и бар на плажа. Услуга за доктор, услуга за перење и сушење, бебиситер, фризер, телефон, факс, интернет, шопинг центар, изнајмување на автомобил се доплатуваат. WI-FI интернет конекција во општите зони о во собите е бесплатна.

Хотелска приватна плажа, песом и ситни каменчиња, со бесплатни лежалки, чадори за сонце и пешкири на плажа. Има павиљони со сопствена услуга, тие се со претходна резервација и се доплатуваат.

Надворешни и внатрешни базени, базени за деца, 3 лизгалки на вода, фитнес центар, сауна, Турска бања, тениски терени, пинг понг, одбојка, кошарка, одбојка на плажа се бесплатни. Спортови на вода, масажа, осветлување на тениски терени и опрема за тенис, билијард и компјутерски игри се доплатуваат. Забавни програми во текот на денот и шоу програми навечер. Мини клуб за деца од 04 – 12 години со различни програми .

Галерија

Ценовник

Пакет аранжмани со 6,7,8,9,10,11,12,13,14 ноќевања

Контактирајте не за целосна калкулација со наведен датум на патување.

vis/s

 

Сподели со пријателите:

Хотелот се наоѓа во областа Camyuva , 7км од Кемер и 65км од аеродромот во Анталија.

Вкупен број на соби 349. Стандардни соби (29-36m²,една спална соба, едно купатило, макс.2+2лица), Економски соби (29-36m², една спална соба, едно купатило, без балкон, макс." data-share-imageurl="">