+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 24
***
1
BB
превоз

Галерија

Ценовник

Astron Hotel  3 *  Ierapetra ,Crete-Lassithi

  01.05.18-15.05.18 01.10.18-31.10.18 16.05.18-30.06.18 16.09.18-30.09.18 01.07.18-20.07.18 21.08.18-15.09.18 21.07.18-20.08.18
ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН - НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
двокреветна соба
1 возрасен 37 42 50 56
2 возрасни 48 56 63 70
3 возрасни 65 75 85 94
2 возрасни+1дете(3-11) 60 69 78 87
двокреветна соба-поглед море
2 возрасни 54 63 77 82
3 возрасни 72 85 104 110
2 возрасни+1дете(3-11) 66 78 96 102
ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН - ПОЛУПАНСИОН
двокреветна соба
1 возрасен 47 53 62 66
2 возрасни 70 77 84 92
3 возрасни 97 107 117 126
2 возрасби+1дете(3-11) 87 96 105 114
двокреветна соба - поглед море
2 возрасни 75 84 98 104
3 возрасни 104 117 136 143
2 возрасни+1дете(3-11) 93 105 123 129

ВИС / Љ / 13.01.18

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

 

 

Сподели со пријателите: