+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 19
***
1
BB
превоз

Хотелот има одлична локација со приватна плажа, чадори и лежалки се бесплатни за гостите од хотелот, има прекрасна плажа и море. Ресторанот е прекрасен со извонредна морска храна и добри цени.

Галерија

Ценовник

Сместување 01.01-30.01.2018 01.05-15.06.2018

16.06-09.09.2018                    

01.10-31.12.2018 10.09-30.09.2018
Цени по соба на ден со појадок 
Еднокреветна соба 38,00 44,00 60,00
Еднокреветна соба поглед море 40,00 47,00 63,00
Двокреветна соба економска 45,00 53,00 67,00
Двокреветна соба страничен поглед море 48,00 57,00 73,00
Двокреветна соба со поглед на море  50,00 61,00 79,00
Трокреветна соба  66,00 73,00 83,00

Доплата за полупансион 12 евра 

 

Сподели со пријателите:
Хотелот има одлична локација со приватна плажа, чадори и лежалки се бесплатни за гостите од хотелот, има прекрасна плажа и море. Ресторанот е прекрасен со извонредна морска храна и добри цени.

." data-share-imageurl="">