+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00

Галерија

Ценовник

Божиќен пазар 2018 -издвојуваме за Вас 
Дестинација Број на ноќевања Цена од : 
Будимпешта 3 129 евра
Минхен 3 199 евра
Хамбург 3 199 евра
Берлин 3 249 евра
Париз 3 189 евра
Милано 3 199 евра
Венеција 3 139 евра
Рим 3 169 евра

 

Во цената е вклучено:

-авионски билет од Скопје

-аеродромски такси

-рачен багаж со димензии 40x30х20

-сместување во хотел со 3* со вклучен појадок

 

Во цената не е вклучено:

-чекиран багаж (со доплата)

-трансфер аеродром-хотел-аеродром

-патничко осигурување 

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/j 

 

 

Сподели со пријателите: