+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 753
****
1
BB
превоз

Од хотелот има прекрасна поглед кон средоземно море. Во склоп на хотелот се наоѓаат ресторани во кои владее пријатна атмсфера, комфорни соби, интернет.

 

 

Галерија

Ценовник

Цена од 753 евра по лице

 

Во цената е вклучено:

-Авио билет Скопје-Ларнака-Скопје

-Трансфер аеродром-хотел-аеродром

- Сместување 7 ноќевања во зависоност од избраната услуга

 

Во цената не е вклучено:

-Патничко осигурување

-Индивидуални трошоци

 

За целосна понуда со конкретни датуми Ве молиме контактирајте не на нашите телефони ......

 

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.

и.д

 
Сподели со пријателите: