+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 976
*****
1
BB
превоз

Луксузен хотел сместен на самата морска обала, нуди ексклузивна услуга, конференциски центар, отворен базен, Спа центар, затворени базени, барови и ресторани. Идеален за ексклузивен одмор.

 

Галерија

Ценовник

Цени од  976 евра по лице

 

Во цената е вклучено:

-Авио билет Скопје-Ларнака-Скопје

-Трансфер аеродром-хотел-аеродром

- Сместување 7 ноќевања во зависоност од избраната услуга

 

Во цената не е вклучено:

-Патничко осигурување

-Индивидуални трошоци

 

За целосна понуда со конкретни датуми Ве молиме контактирајте не на нашите телефони ......

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.

и.д

 
Сподели со пријателите: