+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 539
*****
7
HB
превоз
4

Луксузен модерен хотелски комплекс кој е дел од ланецот на хотели Aegean Star Hotels. Хотелот располага со комфорни соби,ресторани и барови, базени,интернет,конференциски услуги,продавници, спортски и забавни програми.

 

 

 

Галерија

Ценовник

 

 Creta Royal Hotel 5*

Цена од 539 евра по лице

 

 

Во цената е вклучено

- Авионски превоз аеродром Солун - Крит - аеродром Солун

- Аеродромски такси

- трансфер аеродром - хотел - аеродорм

- хотелско сместување во двокреветна соба на база 7 полупансиони ( појадок и вечера )

 

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

vis/j

 

Сподели со пријателите: