+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 376
***
1
RO
превоз

Модерен економичен хотел во едноставен стил кој располага со базен, ресторан, барови, фитнес центар, интернет и висококвалитетна услуга.

 

 

Галерија

Ценовник

Цена од  376 евра по лице

 

Во цената е вклучено:

-Авио билет Скопје-Ларнака-Скопје

-Трансфер аеродром-хотел-аеродром

- Сместување 7 ноќевања во зависоност од избраната услуга

 

Во цената не е вклучено:

-Патничко осигурување

-Индивидуални трошоци

 

За целосна понуда со конкретни датуми Ве молиме контактирајте не на нашите телефони ......

 

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.

и.д

Сподели со пријателите: