+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 929
*****
7
HB
превоз

Нов луксузен хотелски комплекс, сместен на брдо со поглед на залив. Модерен дизајн во склад со природен пејсаж. Хотелот поседува приватна плажа со бела песо.Располага со големи соби, апартмани и вили, ресторани, барови,базени, мини клуб, спа центар и првокласна услуга.

 

 

 

Галерија

Ценовник

Цена од 929 евра по лице

Во цената е вклучено

- Авионски превоз аеродром Солун - Крит - аеродром Солун

- Аеродромски такси

- трансфер аеродром - хотел - аеродорм

- хотелско сместување во двокреветна соба на база 7 полупансиони ( појадок и вечера )

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62,00  мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

vis/j

 

Ве молиме контактирајте не за  целосна калкулација со конкретни датуми на патување

 

 

Сподели со пријателите: