+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 321
***
6
HB
превоз
3
EFTALIA AYTUR HOTEL - 3*

Положба:
►Хотелот се наоѓа во центарот на Аланија и на 125км од аеродромот во Анталија.

Сместување:

►Вкупен број на соби 222. Стандардни соби (21м², макс.2+1 лица), поголеми соби (25-40м², макс.4 лица, една голема соба со кревети на спрат, купатило) и 4 соби за хендикепирани лица. Сите соби се со купатило со када , фен, централна клима која работи според временските услови, телефон, мини бар (се наплаќа), сеф (се наплаќа), сателитска ТВ и музички канали, балкон.

Услуги:

►Полупансион-шведска маса за појадок и вечера, останатите оброци и пијалоци се наплаќаат. A’la Carte ресторани со резервација и со доплата.

Содржини: 

►Главен ресторант со шведска маса, A’la Carte ресторани, лоби бар, бар на плажа , бар на базен. Доктор на барање , перална , чување на деца , фризер , телефон, факс, интернет, компјутерски игри, продавници, rent a car се наплатуваат.

Плажа:

►Хотелска плажа на 40м од хотелот, со ситни камчиња, лежалки и чадори за сонце покрај базен се бесплатни, додека на плажата се наплаќаат.

Спорт и забава:

►Отворен базен за возрасни и деца, фитнес центар. Турска бања, сауна, соба со пареа, спортови на вода, масажа, дополнително се наплаќаат. 

Еднаш неделно жива музика и Турска вечер. Игралиште за деца.
 

Галерија

Ценовник

Пакет аранжмани со 6,7,8,9,10,11,12,13,14 ноќевања
Контактирајте не за целосна калкулација со наведен датум на патување

vis/j

 

Сподели со пријателите:
EFTALIA AYTUR HOTEL - 3*

Положба:
►Хотелот се наоѓа во центарот на Аланија и на 125км од аеродромот во Анталија." data-share-imageurl="">