+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 36
***
1
BB
превоз

Мал удобен хотел пдалечен само неколку чекори од плажата. Располага со удобни соби, ресторан, бар, базен на кровот, интернет, рум сервис, квалитетна услуга. Погоден за удобен фамилијарен одмор.

 

Галерија

Ценовник

до -10% попуст за резервација направена до 30.04.2019

Минимум престој  1  1  3
Максимум капацитет 01.05.19-09.06.19 16.09.19-16.10.19 10.06.19-10.07.19 01.09.19-15.09.19 11.07.19-31.08.19
Цена по соба на ден со вклучени појадок и вечера 
Двокреветна соба
2 возрасни +1 дете (0-2) 72 80 87
3 возрасни 98 110 120
2 возрасни+1 дете(3-11) 89 100 109
Фамилијарна соба
3 возрасни +1 дете(0-11) 133 149 162
3 возрасни +2 деца(0-11) 160 180 196
4 возрасни 136 153 166
4 возрасни +1 дете(0-11) 165 185 200
2 возрасни +3 деца(0-11) 129 145 157
Еднокреветна соба без тераса 
1 возрасен+1 дете(0-2) 50 58 63

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.

 

vis/j

 

Сподели со пријателите:
Мал удобен хотел пдалечен само неколку чекори од плажата. Располага со удобни соби, ресторан, бар, базен на кровот, интернет, рум сервис, квалитетна услуга. Погоден за удобен фамилијарен одмор.

 

." data-share-imageurl="">