+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 17
1
RO
превоз
3

Мал семеен објект кој нуди услови за мирен удмор во пријатна атмосфера. Се наоѓа на  100м од плажа, во непосредна близина на центарот на Паралиа, опкружен со продавници, таверни и барови.  Собите се опремени со кујна, клима уред, телевизор. 

 

Галерија

Ценовник

 Germany Apartments - Паралија 

Минимум ноќевања  1  1
Капацитет

01.04.19-30.06.19

01.09.19-30.10.19

01.07.19-31.08.19
Цени по соба на ден на база на ноќевање
Еднокреветно студио
1 Возрасен+1дете(0-5) 33 46
Студио
2 Возрасни 35 52
3 Возрасни 38 55
3 Возрасни+1дете(0-5) 38 55
2 Возрасни+1 дете(0-5) 35 52
4 Возрасни+1дете(0-5) 40 64
2 Возрасни+2деца(0-5) 40 57

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

 и.д

Сподели со пријателите:
Мал семеен објект кој нуди услови за мирен удмор во пријатна атмосфера. Се наоѓа на  100м од плажа, во непосредна близина на центарот на Паралиа, опкружен со продавници, таверни и барови.  Собите се опремени со кујна, клима уред, телевизор." data-share-imageurl="">