+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 499
****
7
BB
превоз
3

Локација:
Хотелот се наоѓа во срцето на Лорет Де Мар на 150 м до најблиската плажа и многу блиску до голем број на ресторани, барови и продавници во самиот центар на гратчето.  
Опис:
Хотелот располага со голем надворешен базен, бар на базенот како и тераса за сончање опремена со лежалки, бар, солариум,  спортска сала и ресторан во кои се нуди голем избор на интернационална храна, John Thomas ресторан специјализиран за хамбургери и хот дог, дел за здрава храна, бесплатен Wi – Fi, маркет и паркинг.
Сместување:
Собите се модерно и комфорно опремени со балкон, клима уред, сателитска ТВ, мини фрижидер, телефон, бања, фен за коса и бесплатен WI-FI.

Плажа:150м
Услуга:Пола Пансион ( Појадок и вечера )

http://www.granhotelflamingo.com/lang-en/

Галерија

Ценовник

GRAN HOTEL FLAMINGO 4*

ПОАЃАЊЕ 

15.ЈУН

22.ЈУН

02.ЈУЛ

09.ЈУЛ

20.ЈУЛ

30.ЈУЛ

06.АВГ

10.АВГ

17.АВГ

24.АВГ

LLORET DE MAR

ВРАЌАЊЕ 

22.ЈУН

02.ЈУЛ

09.ЈУЛ

16.ЈУЛ

30.ЈУЛ

06.АВГ

13.АВГ

17.АВГ

27.АВГ

31.АВГ

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК (BB)

ДЕНОВИ

7

10

7

7

10

7

7

7

10

7

DBL STD

возрасен

499

719

609

619

859

719

739

739

779

599

(2+2 / 3+1)

1 дете 2-11,99

225

472

417

422

542

472

482

482

502

301

 

2 дете 2-11,99

362

472

417

422

542

472

482

482

502

412

 

3 возрасен

444

620

532

540

732

620

636

636

668

524

Забелешка

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА
* 7/10 ноќевања на база наведената услуга.
* Авионска карта на релација Скопје – Барселона – Скопје со 1 парче чекиран багаж (до 23кг) и 1 парче кабински багаж (макс. Димензии 56х45х25) по лице
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Шпанија

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА
* Аеродромски и административни такси во износ од 60еур
* Патничко здравствено осигурување
* Туристичка такса – се плаќа директно на рецепција во хотел

За резервација потребна е нерефундабилна уплата од 30% од вкупната цена, а до завршување на валидноста на актуелните ценовници треба да се затвори мин 50% од износот. Целосна доплата на аранжманот најдоцна 15 дена пред почетокот на аранжманските услуги.

Препорачуваме да ги проверите сатниците на полетување 24 часа пред објавеното – планирано време на полетување. Сите сатници-времиња во табелите се дадени во локално време. Организаторот не прифаќа одговорност за промени во сатниците кои се резултат на промени во редот на летање на авиопревозникот, или доколку истите настанат од причини кои не можат да се предвидат. Евентуалното пристигнување во хотелот по полноќ или во раните утрински часови се смета за реализирана услуга. За можните спорови ќе се применува важечката регулатива во авио сообраќајот.

Сподели со пријателите: