+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 36
**
1
HB
превоз
5

Хотелот се наоѓа на само 50 метри од плажа, модерен хотел кој нуди тениско игралиште и климатизирани соби со сателитска телевизија и бесплатен интернет. Плажата располага со снек бар, лежалки и чадори за сонце како и спортови на вода, гостите може да уживаат во вкусната храна во ресторанот и во освежувачките коктели во барот.

Во близина на хотелот има комплекс на продавници, ресторани и кафулиња како и голем трговски центар. Собите се со поглед на море или борова шума, оние со поглед на море имаат балкони.

 

Галерија

Ценовник

- 10 % попуст за резервации до 31.03.2019

Хотел ADRIATIC 2* - Дубровник Цена по лице на ден - појадок и вечера
Престој  до 16.06 16.06 07.07 18.08 08.09
07.07 18.08 08.09 29.09
Двокреветна соба-поглед парк (2+1) 36 48 56 48 36
Двокреветна соба-балкон,поглед море (2+0) 41 53 63 53 41

вис/ј

Доплати: Туристичкатакса 1,4 евра по лице на ден; Еднокреветна соба 80%; Креветче за бебе - гратис. Минимум 3ноќевања. За пократок престој доплата 20%. 

Попусти: Дете до 2 години со 2 возрасни ГРАТИС,нема легло; Дете од 2 до 12 години со 1 возрасен 30%.Дете од 2 до 12 години со 2 возрасни 50 %. Две деца од 2 до 12 години со 1 возрасен по 30%. Возрасен на помошмо легло  20 %. За услуга ноќевањесо појадок цената се намалува 3,50 евра по лице на ден .

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

 

 

Сподели со пријателите:
Хотелот се наоѓа на само 50 метри од плажа, модерен хотел кој нуди тениско игралиште и климатизирани соби со сателитска телевизија и бесплатен интернет. Плажата располага со снек бар, лежалки и чадори за сонце како и спортови на вода, гостите може да уживаат во вкусната храна во ресторанот и во освежувачките коктели во барот." data-share-imageurl="">