+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 400
*****
7
UAI
превоз

Положба 
Хотелот е лоциран во областа Camyuva, 5км од Кемер и 60км од аеродромот во Анталија. 

Сместување
 Вкупен број на соби 186. Сите соби се стандардни и лоцирани во една главна зграда (18-25м², една спална, едно купатило, макс.2+1 лица). Сите соби се со купатило со када и туш, фен, централна клима која работи според временските услови, мини бар (вода, минерална вода, сокови и пиво на пристигнување), сеф (се наплаќа), тепих или ламинат на подот, сателитска ЛЦД ТВ и музички канали, балкон во собите со поглед на море и француски балкон во собите со поглед на копно. 

Услуга 
Ултра Се вклучено-шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладне чај, кафе и колачи, вечера, полночна закуска, сите локални и стандардни увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци, сладолед во одредени часови од денот. Дополнително се наплаќаат-премиум и луксузни алкохолни пијалоци, специјални вина, флаширани пијалоци, енергетски напитоци, свежо цедени сокови, услуга во соба, пијалоци во A’la Carte барот, A’la Carte ресторани со претходна резервација. 

Содржини 
 Главен ресторан Ambrosia со шведска маса, A’la Carte ресторани Kuyu-Турска кујна, Sandal-рибен ресторан, лоби бар, бар покрај базен, Диско клуб. Доктор, фризер, перална, продавници, интернет кафé и компјутерски игри. Wi-Fi интернет конекција дополнително се наплатува. 

Плажа 
Хотелска плажа, песок и камчиња, лежалки на плажа, чадори за сонце и пешкири за плажа не се наплаќаат. 

Спорт и забава 
Отворени и затворени базени за возрасни и деца, две лизгалици на вода, тениски игралишта, Турска бања, сауна, фитнес, пинг понг, одбојка на плажа. Спа и Велнес центар, спортови на вода, билијард, осветлување на тениски игралишта, опрема за тенис, компјутерски игри, дополнително се наплаќаат. Забавни програми во текот на денот, натпревари покрај базен и на плажа, шоу програми во вечерните часови. Мини клуб за деца од 04-12 год. 

Галерија

Ценовник

Контактирајте не за целосна калкулација со наведени датуми на патување.

Сподели со пријателите:
Положба 
Хотелот е лоциран во областа Camyuva, 5км од Кемер и 60км од аеродромот во Анталија. 

Сместување
 Вкупен број на соби 186. Сите соби се стандардни и лоцирани во една главна зграда (18-25м², една спална, едно купатило, макс." data-share-imageurl="">