+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 44
****
3
HB
превоз
3

Хотелот се наоѓана 1 мин.пеш од песочна плажа.

Лоциран на прва линија, располага со базен, поставен на само неколку чекори од плажа.

Собите се климатизирани, со сателитска ТВ.

Ресторанот во хотелот е отворен за појадок, ручек и вечера. Појадокот се припрема на лице место, пред самите гости, а чести се и тематски вечери.

Гостите на располагање имаат вежбална и турска бања, детско игралиште  и  можност за дадилки на плажа.

Може да се изнајмат велосипеди, а на барање  може да се организира и организирана велосипедска тура со водич.

Хотелот се наоѓа на добро познатата улица -  Gramsci Street, каде се наоѓаат разни продавници, барови и ресторани.

 Хотелот Боемиа се наоѓа на 700 м од термалната бања на Ричоне и 1 км од железничката станица. 

Галерија

Ценовник

Хотел  Boemia 4 * - Riccione
    Двокреветна соба - еко Двокреветна соба - класик Двокреветна  соба - делукс Еднокреветна соба
Цените се дадени по лице, на ден, на база - ПОЛУ ПАНСИОН
A - 27.05 - 16.06  ПП 58 75 93 82
B - 17.06 - 30.06  ПП 67 84 102 91
C - 01.07 - 04.08  ПП 86 104 122 134
D - 05.08 - 25.08  ПП 101 118 136 148
E - 26.08 - 15.09  ПП 61 79 96 85
F – 16.09 – 29.09  ПП 44 61 79 68
           
           
Минимум престој 3 ноќи во периодот A/F;   7 ноќи во периодот  B/C/D/E; 
Попуст за 3то и 4то лице: Дете 0/2 години - гратис;  3/11 години 50%; возрасен 20% 
Специјална понуда:
Долг престој:  за резеревации од минимум 14 дена престој -  -10% попуст 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62,00 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.

 

б.ф. /  09.02 2018