+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 22
***
1
BB
превоз
3

Хотелот е лоциран во стариот центар на Боровец., на 600 метри од жичарата . Сите соби располагаат со тераса, бања, сателитска телевизијаа, фрижидер.

Хотелот располага со рецепција, бар , ресторан., бесплатен интернет , билјард, паркинг.

Ски и велосипедска опрема може да се изнајми на рецепција.

 

Галерија

Ценовник

15 % попуст за резервација направена до 30.09.2018 и целосна уплата до 10.10.2018

10 % попуст за резервација направена до 30.10.2018 и целосна уплата до 10.11.2018
 

Тип на сместување  01.12.18 - 23.12.18   08.01.19 - 31.01.19    21.02.19 - 31.03.19      24.12.18 - 28.12.18    01.02.19 - 20.02.19      29.12.18 - 02.01.19      03.01.19 - 07.01.19     
Цена по соба на ден со вклучен појадок 
Двокреветна соба 45 52 77 52
Еднокреветна соба  33 38 77 38

 

Во цената е вклучено: 
Едно ноќевање по соба со вклучен појадок 
Интернет
Трансфер до ски терените според распоредот -пријавување на рецепција
Туристичка такса и осигурување 
 
Максимум капацитет:
Еднокреветна соба - 1 лице
Двокреветна соба -2 +1 лице
 
 
Доплати:
Доплата за Божиќна вечера ( не е задолжителна) -22 евра за возрасен и 11 евра за дете од 4 до 12,99 години
Доплата за Новогодишна вечера ( не е задолжителна) -46 евра за возрасен и 23 евра за дете од 4 до 12,99 години
Доплата за вечера - 7 евра за возрасен и 3,5 евра за дете од 3 до 12,99 години
 
Попусти:
Дете до 2,99 години-бесплатно
Дете од 3 до 12,99 години на дополнително легло -50% попуст од цената за редовно легло
Дете од 3 до 12,99 години на редовно легло -35% попуст од цената за сместување на редовно легло
Возрасен на дополнително легло- 20% попуст од цената за редовно легло
 
Минимум престој од 3 ноќи за период 29.12.18-02.01.19
 
 
 
Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/j 
 

 

Сподели со пријателите: