+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 107
*****
1
BB
превоз
1

Хотелот е одалечен од плажа на 1 минута пешачење. Располага со надворешен базен,фитнес центар, спа ценатр. 

 

Галерија

Ценовник

Сместување 01.04-31.05.2018 01.06-30.06.2018 01.07-31.08.2018
01.10-31.10.2018 01.09-30.09.2018
Цени по соба на ден со појадок 
Еднокреветна соба 80,00 85,00 114,00
Двокреветна соба 115,00 126,00 148,00
Suite поглед на град  137,00 148,00 170,00
Suite поглед на море  148,00 165,00 192,00

Доплата за полупансион 16 евра 

 

 

 

Сподели со пријателите: