+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 368
***
7
ALL
превоз
2

CLUB HOTEL RAMA 

Положба 
Хотелот е лоциран во областа Beldibi, 10км од Кемер и 45км од аеродромот во Анталија. 

Сместување
Вкупен број на соби 200 во три блока. Стандардни соби (17м², една спална, едно купатило, макс.2+1 лица). Сите соби се со купатило со туш кабина, фен, клима сплит систем, телефон, мини бар (се наплаќа), сеф (се наплаќа), плочки на подот, сателитска ТВ и музички канали, балкон. 

Услуга 
Се вклучено-шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна ужина, вечера, полноќна закуска, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00-23.00ч. Дополнително се наплаќаат-увозни пијалоци, свежо цедени сокови, храна и пијалоци после 23.00ч., флаширани пијалоци, Турско кафе, сладолед, наргиле. 

Содржини 
Главен ресторан со шведска маса, бар на плажа и бар покрај базен. Доктор, перална, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, rent a car, дополнително се наплаќаат. Wi-Fi интернет конекција на јавните површини во хотелот. 

Плажа 
Хотелска плажа, на 50м од хотелот, со камчиња. Лежалки, чадори за сонце и пешкири за плажа не се наплаќаат. 

Спорт и забава 
Отворен и затворен базен за возрасни и деца, лизгалица на вода, фитнес, тениски игралишта. Турска бања, сауна, масажа, спортови на вода, билијард, дополнително се наплаќаат. 

www.ramaotel.com

Галерија

Ценовник

Контактирајте не за целосна калкулација со наведени датуми на патување.

Сподели со пријателите: