+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 57
***
7
HB
превоз

Хотелот Diplomatic  се наоѓа на 3 мин. пеш од плажа. Лоциран на прва линија, овој хотел нуди ресторан со панорамски поглед на море, традиционална гостопримливост и прекрасна градина.n.

Собите имаат бесплатен интернет, клима и балкони со поглед на море..

Може да уживате на плажа одалечена 20м од хотелот, а гостите исто така имаа бесплатен пристап до покриен базен и фитнес центар од соседниот хотел Universal.

Хотелот Дипломатик е близу до сите атракции на градот..

Децата може да го користат мини клубот направен за нив. 

 

Галерија

Ценовник

Хотел Diplomatic 3*** , Cervia - Италија        
Цени по лице, на ден, на база - ПОЛУ ПАНСИОН        
    Двокреветна соба - поглед на море Еднокреветна соба         
A - 01.05 - 14.06 ПП 57 на барање        
B - 15.06 - 30.06 ПП 68 на барање        
C - 01.07 - 31.07 ПП 73 на барање        
D - 01.08 - 26.08 ПП 86 на барање        
E - 27.08 - 02.09 ПП 73 на барање        
F - 03.09 - 10.09 ПП 68 на барање        
G - 11.09 - 30.09 ПП 57 на барање        
               
               
Минимум престој - 3 ноќи            
Фамилијарен попуст за деца во иста соба со родители: 1/6 години 50%; 7/11 годиниs 30%; возрасен надr 12години
20%;              
Доплати Бебешко креветче  € 15,00 на ден.          
Цените вклучуваат:              
Buffet појадок, и вечера - се служат во ресторан.          
Користење на базен, чадор и лежалки;          
Забава во Јуни, Јули и Август - пијано бар и игранки          
Фитнес центар              
За деца - мини клуб во хотел и на плажа - во Јуни, Јули и Август.        

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 61,8 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.

 

B.F.