+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 61
****
7
HB
превоз
5

 

Хотелот Европа се наоѓа на 2 минути пеш од плажа. Лоциран е на сама плажа, во центарот на Лидо ди Јесоло.,

Хотелот располага со 3 базени, ресторан и приватен паркинг.

 Собите располагаат со клима, ТВ, мини бар, бесплатен интернет ,балкон и опремена бања.  

Кога е убаво времето појадокот се служи на тераса, каде покрај другото  може да уживате и во убавите домашни торти.

Базенот се наоѓа на 1 спрат и се состои од 1 базен за возрасни, 1 базен со хидромасажа и 1 мал базен за деца.

Хотелот е лоциран во пешачка и шопинг зона, а на само 1.5 км се наоѓа и забавниот парк New Jesolandia Amusement Park.

Со доплата и на барање може да се организира и трансфер од / до аеродромот во Венеција. 

 

Галерија

Ценовник

Hotel Europa - Lido di Jesolo
Цените се дадени по лице, на ден, на база - ПОЛУ ПАНСИОН
    Двокреветна соба - страничен поглед на море стандард Двокреветна соба - поглед на море Доплата за еднокреветна соба
A - 07.04-30.05  ПП  61 74 17
B - 31.05-30.06  ПП 74 88 17
C - 01.07-06.08  ПП  95 108 17
D - 07.08-20.08  ПП  105 118 17
E - 21.08-02.09  ПП  95 108 17
F - 03.09-09.09  ПП  74 88 17
G - 10.09-05.10  ПП  61 74 17
Минимум престој 4 ноќи (за периодот A,B,E,F,G) Минимум престој 7 ноќи (за периодите C,D) 
Доплата: Executive Suite 23,00 е по лице, на ден; Deluxe Suite 34,00 е по лице, на ден. 
Попуст за 3 лице: Дете 2/7 години 50%; 8/12 години 30%; возрасен 10%. Бебешко креветче 11,00 е на ден. 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62,00 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.

B.F. / 09.02 2018