+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 33
****
1
ALL
превоз

Хотелот се наоѓа на 3 минути од плажата,на 100 метри.Располага со надворешен , внатрешен базен,бесплатен интернет пристап на јавните места, лоби бар,бар покрај базенот, ноќен клуб,центар за убавина,2 ресторани,3 барови,пинг понг и одбојка

Сите соби располагаат со телевизор со кабелски канали,тераса и мини бар.

Главниот ресторан располага со простор за непушачи и во него се служи различен вид на храна .А la карта ресторанот нуди луксузен ентериер,каде се служат специјалитети од медитеранска,бугарска и интернационална кујна.

 

Галерија

Ценовник

Цена по лице на ден со се вклучено 

01.05.2018 - 06.06.2018 01.10.2018 - 31.10.2018  07.06.2018 - 20.06.2018 11.09.2018 - 30.09.2018 21.06.2017 - 07.07.2017 26.08.2017 - 10.09.2017  07.07.2018 - 25.08.2018 
Двокреветна соба со поглед на градот 33 45 54 63
Двокреветна соба со поглед на море  35 49 56 66
Апартмани(на барање) 39 55 63 74
Доплата за еднокреветна соба 10 14 100% 100%

 

Во цената е вклучено:
 
Едно ноќевање по лице со се вклучено
Користење на внатрешниот и надворешниот базен,лежалките и чадорите покрај базенот,џакузи и фитнес центар.
Интернет во лоби барот
Анимациии 
Туристичка такса и хотелско осигурување
 
Попусти:
 
Дете до 1,99 години -бесплатно
Прво дете од 2 до 12,99 години на дополнителен легло-бесплатно 
Второ дете од 2 до 12,99 години на дополнително легло -50% попуст.
Дете од 2 до 12,99 години на редовно легло -50% попуст.
Возрасен на дополнително легло-30% попуст.

 

Максумум капацитет:

Еднокреветна соба-1 лице

Двокреветна соба- 3 возрасни или 2 возрасни+2 деца

Апартман - 2+2 лица или 3+1 лице 
 
 
Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/j 
 
 
Сподели со пријателите: