+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 40
***
1
ALL
превоз
4

Хотелот се наоѓа на 2 минути пешачење од плажата,на 50 метри оддалеженост од неа и од стадионот .Располага со надворешен базен со простор за деца,сауна,парна бања и интернет.

Сите соби се пространи и располагаат со клима-уред,,телевизор со кабелски канали,простор за седење,телефон,мини бар ,бања со туш кабина и фен за коса. Некои соби располагаат со тераса со поглед на базенот или на морето.

Традиционални јадења од бугарската кујна и јадења од интернационалната кујна се служат во хотелскиот ресторан,кој располага со 2 тераси.

 

Галерија

Ценовник

 

-10% попуст за уплата направена до 15.06.201

 
  Цена по лице на ден со се вклучено  15.06.2018 - 05.07.2018 27.08.2018 - 09.09.2018     08.07.2018 - 26.08.2018   
Двокреветна соба 40 49
Еднокреветна соба 63 74
Студио 44 53
Апартман со една спална соба 48 57
Апартман со две спални соби 40 49

 

Во цената е вклучено:
Едно ноќевање по лице на ден на база се вклучено
Хотелско осигурување и туристичка такса 
 
Максимум капацитет:
Еднокреветна соба-1 возрасен
Двокреветна соба-2 возрасни+2 деца или 3 возрасни 
 
Попусти:
Попуст за услуга полупансион( појадок и вечера) -7 евра за возрасен и 5 евра за дете на ден
Попуст за услуга ноќевање со појадок- 12 евра за возрасени и 8 евра за дете
Дете до 3 години-бесплатно
Дете од 3 до 7 години на дополнително легло  во придружба на двајца возрасни за услуга се вклучено -плаќа 8 евра на ден
Дете од 3 до 7 години на дополнително легло во придружба на двајца возрасни за услуга полупансион- плаќа 4 евра на ден
Дете од 3 до 7 години на дополително легло во придружба на двајца возрасни за услуга ноќевање со појадок-плаќа 3 евра на ден
Дете од 3 до 7 години на редовно легло во придружба на двајца возрасни- 40% попуст од цената за сместување
Дете од 7 до 12 години на дополнително легло во придружба на двајца возрасни за услуга се вклучено-плаќа 11 евра на ден
Дете од 7 до 12 години на дополнително легло во придружба на двајца возрасни за услуга полупансион-плаќа 6 евра на ден
Дете од 7 до 12 години на дополнително легло во придружба на двајца возрасни за услуга ноќевање со појадок -плаќа 5 евра на ден
Дете од 7 до 12 години на редовно легло во придружба на двајца возрасни - 40% попуст од цената за сместување
Возрасен на дополнително легло- 30% од цената за сместување 
Второ дете во придружба на еден возрасен - плаќа 40% од цената за сместување.
 
 
Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/j 
 
 
Сподели со пријателите:
Хотелот се наоѓа на 2 минути пешачење од плажата,на 50 метри оддалеженост од неа и од стадионот .Располага со надворешен базен со простор за деца,сауна,парна бања и интернет.

Сите соби се пространи и располагаат со клима-уред,,телевизор со кабелски канали,простор за седење,телефон,мини бар ,бања со туш кабина и фен за коса." data-share-imageurl="">