+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 463
****
6
ALL
превоз
1

HOTEL GOLDEN LOTUS 

Положба 
Хорелот е лоциран во центарот на Кемер, 55км од аеродромот во Анталија. 

Сместување
Вкупен број на соби 130. 
Стандардни соби (18-25м², макс.2+1 лица)-една спална и едно купатило, 
Економски соби (18м², макс.2 лица)-една спална, едно купатило, без балкон со поглед кон внатрешноста на хотелот. 

Сите соби се со купатило со туш и када, фен, централна клима која работи според временските услови, телефон, мини бар (вода и сокови на пристигнување), сеф (се наплаќа), тепих или ламинат на подот, сателитска ТВ и музички канали. 

Услуга 
Се вклучено-шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладне колачи, чај и кафе, вечера, сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци до 24.00 часот. Дополнително се наплаќаат-сите увозни алкохолни пијалоци, свежо цедени сокови, флаширани пијалоци, Турско кафе, услуга во соба, пијалоци на плажа. 

Содржини 
Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, бар покрај базен и бар на плажа. Доктор, перална, чување деца, продавници, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, rent a car, дополнително се наплаќаат. Wi-Fi интернет конекција е бесплатна во лобито. 

Плажа 
Хотелска приватна плажа пред хотелот. Лежалки и чадори за сонце не се наплаќаат. Пешкири за плажа со депозит. (Чадори за сонце и лежалки на пристаништето се наплаќаат). 

Спорт и забава 
Отворен и затворен базен за возрасни и деца, пинг понг, фитнес, Турска бања, сауна, парна бања. Спортови на вода, масажа, билијард, компјутерски игри, дополнително се наплаќаат. 

www.goldenlotushotel.com

Галерија

Ценовник

Пакет аранжмани со 6,7,8,9,10,11,12,13,14 ноќевања

Контактирајте не за целосна калкулација со наведен датум на патување.

vis/s

Сподели со пријателите: