+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 521
****
7
HB
превоз
3

Хотелот се наоѓа на 5 минути од центарот на Лорет де Мар, на 50 метри од плажа. Хотелот нуди модерни климатизирани соби, со надворешен базен, бесплатен бежичен интернет, ТВ сателитска, фен, тоалетен прибор.

Ресторанот на хотелот располага со широк спектар на  континентални и интернационални јадења. Во текот на ноќта има музика во живо и еднаш неделно има тематска вечер со регионални јадења.

 

 

Галерија

Ценовник

ТЕРМИН

БРОЈ НА НОЌЕВАЊА СО ВКЛУЧЕН ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА

ВОЗРАСЕН 3-ТО ИЛИ 4-ТО ВОЗРАСНО ЛИЦЕ

 1-ВО ИЛИ 2-РО ДЕТЕ ОД 2-12,99 ГОД

  22.06 - 29.06.2018 7 ноќевања 521  467 454
29.06 - 06.07.2018 7 ноќевања 649 569 549
06.07 - 13.07.2018 7 ноќевања 670 586 565
13.07 - 20.07.2018 7 ноќевања 728 632 609
20.07 - 27.07.2018 7 ноќевања 738 640 616
27.07 - 03.08.2018 7 ноќевања 759 657 632
03.08 - 10.08.2018 7 ноќевања 763 660 635
10.08  - 17.08.2018 7 ноќевања 763 660 635
17.08 -  24.08.2018 7 ноќевања 763 660 635
24.08 - 31.08.2018 7 ноќевања 684 597 575
31.08 - 07.09.2018 7 ноќевања 580 514 498
07.09 - 14.09.2018 7 ноќевања 565 502 486

 

  ТЕРМИН  

 

БРОЈ НА НОЌЕВАЊА СО ВКЛУЧЕН ПОЛН ПАНСИОН

 

ВОЗРАСЕН

3-ТО ИЛИ 4-ТО ВОЗРАСНО ЛИЦЕ 1-ВО ИЛИ 2-РО ДЕТЕ ОД 2 ДО 12,99 ГОД
     22.06 - 29.06.2018 7 ноќевања 539 481 466
29.06 - 06.07.2018 7 ноќевања 680 594 573
06.07 - 13.07.2018 7 ноќевања 704 613 591
13.07 - 20.07.2018 7 ноќевања 762 659 634
20.07 - 27.07.2018 7 ноќевања 771 667 641
27.07 - 03.08.2018 7 ноќевања 793 684 657
03.08 - 10.08.2018 7 ноќевања 796 687 660
10.08  - 17.08.2018 7 ноќевања 796 687 660
17.08 -  24.08.2018 7 ноќевања 796 687 660
24.08 - 31.08.2018 7 ноќевања 717 624 601
31.08 - 07.09.2018 7 ноќевања 600 530 512
07.09 - 14.09.2018 7 ноќевања 582 516 499

 

 

 

 

Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1евро=62мкд. За сите тековни попусти и промоции за дадениот хотел, пратете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски за дадената понуда важат општите услови за патување на  СКТМ и Т.А. ВИС ПОЈ.

 

Во цената е вклучено:

  • 7 ноќевања во хотел
  • Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
  • Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
  • Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
  • Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:

  • Аеродромски такси 60 еур по лице - се плаќаат при резервација во агенцијата
  • Патничко осигурување
  • Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)

 

 

Сподели со пријателите: