+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
1

Хотелот  Нелсон, се наоѓа во Riccione, Rimini,  на 1 мин. пеш од прекрасна песочна плажа

Поседува приватен паркинг и бесплатен интернет, а посебно е познат по прекрасниот ресторан, каде гостите може да уживаат во надалеку познатите убави јадења.

Секоја соба е комплетно реновирана и елегантно уредена, опремена со клима, ТВ, бања, фен .

Рецепцијата е отворена 24 часа.

Хотелот нуди изнајмување на велосипед

 

Галерија

Ценовник

За цени слободно контактирајте не на нашите броеви

046 / 255 600

072 / 255 600

или пратете ни порака на е- маил или на нашата ФБ страна.

 

Ве очекуваме!

 

b.f./ ip.h