+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 24
****
1
BB
превоз

Хотелот се наоѓа на 1 минута пешачење до плажа, има своја приватна плажа и се наоѓа на 5 километри од центарот на Валона, има надворешен базен и  градина со тераса.

 

Галерија

Ценовник

Сместување 01.01-31.05.2018
16.09-31.12.2018
Цени по соба на ден со појадок 
Еднокреветна стандард соба 39,00
Двокреветна стандард соба  48,00
Еднокреветна супериор соба  47,00
Двокреветна супериор соба 57,00
JUNIOR Suit  82,00
De Luxe Room  79,00
Family Suit  82,00

Доплата за полупансион 14 евра 

 

Сподели со пријателите:
Хотелот се наоѓа на 1 минута пешачење до плажа, има своја приватна плажа и се наоѓа на 5 километри од центарот на Валона, има надворешен базен и  градина со тераса.

 

." data-share-imageurl="">