+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 49
***
1
RO
превоз

Хотел Olympia e бутик хотел отворен во 2004 година кој се наоѓа во Саранда. Нуди панорамски поглед кон градот и кон прекрасниот грчки остров Крф.

Хотелот располага со 33 пространи ,комфортни соби, целосно реновирани во 2016 ,распоредени на 6 ката и лесно достапни со лифт.

Сите соби се опремени со клима-уред, бесплатен интернет, телевизор со кабелски канали и мини-бар. Сите соби располагаат со балкон или трем и нудат панорамски поглед кон морето или градот.

Хотелот располага со три базени, еден за возрасни, еден за деца и еден базен кој нуди хидромасажа, бар покрај базенот , ресторан со капацитет од 100 места и два паркинг простори со капациетет од 30 паркинг места.
 

Галерија

Ценовник

Тип на соба 06.06-30.06 01.07-15.07 15.07-26.08
Двокреветна соба 49 55 77
Трокреветна соба 55 66 88
Четворокреветна соба 66 77 99
Фамилијарна  соба (за 4 лица) 77 88 110
Фамилијарна повзрана соба (за 5 лица) 88 99 121
Goleden апартман 110 121 132
Platinum апартман 121 143 154

*Дадените цени се по соба на ден .

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.

vis/j