+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 26
****
1
BB
превоз

Хотелот се наоѓа на 10 минути пешачење од плажа  околу 750 метри до најблиската плажа и пристаништето во Валона. Располага со модерно опремени соби со клима уред и бесплатен интернет исто така бесплатниот паркинг  е на располагање за гостите од хотелот.

 

Галерија

Ценовник

Сместување  Ценовник 
2018
Цени по соба на ден 
Еднокреветна соба  41,00
Двокреветна соба  52,00

Доплата за полупансион 14 евра 

 

 

 

Сподели со пријателите:
Хотелот се наоѓа на 10 минути пешачење од плажа  околу 750 метри до најблиската плажа и пристаништето во Валона. Располага со модерно опремени соби со клима уред и бесплатен интернет исто така бесплатниот паркинг  е на располагање за гостите од хотелот." data-share-imageurl="">