+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 46
***
1
BB
превоз

Галерија

Ценовник

Hotel PORAT  3*
Сместување  максим. лица во  соба 

27.05.-16.06.

16.09.-29.09.

17.06.-07.07.

26.08.-15.09.

08.07.-25.08.
 
Цени по соба на ден - ноќевање со доручек 
Двокреветна соба  поглед на море  2 51 72 78
Двокреветна соба поглед на базен 2 46 66 72
Двокреветна 2+1 соба поглед на море  2-3 67 83 94
Трокреветна поглед на базен  3 68 74 90
Апартман поглед на базен  2-3 81 99 107
Апартман 2+2 поглед на море  2-4 104 121 132
Апартман 2+2 поглед на базен 2-4 85 104 123
Ројал апартман  2+2 поглед на море 2-4 108 127 140
Доплата за оброци  + 8евра  по лице по оброк

 

Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 61,8 мкд.

За сите тековни попусти и промоции, за дадениот хотел, пратате ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

 

km