+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
4

 

Хотелот President, се наоѓа на 2 минути пеш од песочна плажа.

Лоциран е на помалку од 100 м од плажа, во шопинг зона. Опремен е со фитнес центар и сауна, како и базен на покривот од хотелот..

Собите се со дрвени подови, сателитска ТВ...Ресторанот во склоп на хотелот служи богат појадок наутро и локална и национална кујна со вино за вечера..

Хотелот President  е на прва линија, на само 1.5 км од железничката станица во Римини.. 

 

 

Галерија

Ценовник

Хотел President 4 * , Римини
Цените се по лице, на ден, на база - ПОЛУ ПАНСИОН
    Двокреветна соба - Executive Двокреветна соба - Royal Доплата за еднокреветна соба
A - 27.05 - 23.06  ПП 63 69 15
B - 24.06 - 04.08  ПП 78 83 15
C - 05.08 - 18.08  ПП 90 95 15
D - 19.08 - 25.08  ПП 78 83 15
E - 26.08 - 16.09  ПП 63 69 15
         
Минимум престој - 3 дена
Попуст за ноќевање со појадок -  6,00 Euro 
Попуст за 3 лица - Дете 0/6 години - гратис; 7/11 години 50%;  возрасен 10%. 
Цените вклучуваат: 1 чадор + 2 лежалки (за минимум престој 7 ноќи). 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62,00 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
 

б.ф. / 09.02 2018