+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 25
****
1
BB
превоз

Хотелот се наоѓа на 1 минута од плажа. Лоциран е на плажа во Валона располага со ресторан и бар, надворешен базен со поглед на море . 

 

Галерија

Ценовник

Сместување  01.10.2017-15.04.2018 16.04-30.06.2018 01.09-30.09.2018
Цени по соба на ден со појадок  
Еднокреветна соба  30,00 42,00 52,00
Двокреветна стандард 50,00 61,00 83,00
Трокреветна стандард  62,00 73,00 95,00

Доплата за полупансион 13 евра 

 

Сподели со пријателите:
Хотелот се наоѓа на 1 минута од плажа. Лоциран е на плажа во Валона располага со ресторан и бар, надворешен базен со поглед на море . 

 

." data-share-imageurl="">