+389 46 255 600, +389 72 255 600

08:00 - 20:00

Хотелот Royal Asarlik 5*, лоциран е во мирен и релаксиран дел, на самата обала и на само кратко одење пеш од центарот на Бодрум.

Престставува одлична комбинација на добра локација и забава.Покрај тоа хотелот има сопствен тим за забава, кој организира сктивности и тематски ноќи 7 дена во неделата.

Преку летото главен ресторан е ресторанот на тераса, кој пружа прекрасен поглед.

Хотелот нуди детско игралиште, голем број на водни активности. Ноќниот живот на Бодрум, баровите и клубовите се во непосредна близина.

Бесплатен WI FI има во лобито на хотелот.

 

 

Галерија

Ценовник

✈️ ДИРЕКТЕН ЧАРТЕР ЛЕТ од СКОПЈЕ ! ✈️

Пакет програма 
Чартер летовите почнуваат од 07.06 2021, секој понеделник и четврток

 

Контактирајте не за целосна калкулација со наведен датум на патување.

б.ф. / Ф 2021

 

Сподели со пријателите: