+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 32
*****
1
BB
превоз

Хотелот се наоѓа на 1 минута пешачење од плажа. Хотел Влора е одалечен 10 минути од центарот. Хотелот има комотни и модерно уредени соби и апартмани,внатрешен базен и џакузи , бесплатен интернет и паркинг се достапни за гостите во хотелот.

 

Галерија

Ценовник

Сместување 01.09 -31.12.2018 01.06-15.07.2018 15.07.2018-31.08.2018
01.01-31.05.2018
Цени по соба на ден со појадок 
Еднокреветна соба  52,00 58,00 69,00
Двокреветна соба  60,00 64,00 92,00
Двокреветна соба 60,00 64,00 92,00
Трокреветна соба  82,00 88,00 115,00
Апартман 104,00 115,00 137,00
Suite 120,00 120,00 148,00

Доплата за полупансион 11 евра

 

Сподели со пријателите:
Хотелот се наоѓа на 1 минута пешачење од плажа." data-share-imageurl="">