+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00

Прекрасен во неговата едноставност, хотелот Zonzini се наоѓа во Римини, на само 70м од прекрасна песочна плажа.
Удобен и пријатен, опремен во типичен италијански стил, хотелот е неодамна целосно реновиран и како секогаш посветен да го направи Вашиот престој пријатен..
Хотелот е целосно климатизиран, со прекрасна тераса, пријатно опремена за стекнување нови пријателства.
Салата за оброци е споена со градината и формира пријатен простор за сите - возрасни и деца..
Собите се опремени со клима, бања со туш кабина, пешкири, фрижидер, ТВ, телефон, сеф ...
 

Галерија

Ценовник

За цени слободно контактирајте не на нашите броеви

046 / 255 600

072 / 255 600

или пратете ни порака на е- маил или на нашата ФБ страна.

 

Ве очекуваме!

 

b.f./ ip.h