+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 632
*****
6
UAI
превоз

Положба
Хотелот е сместен во областа Белек на 40км од градот Анталија и 30 км од аеродромот.

Сместување
Хотелот располага со 464 соби.
Стандардни соби: 384 (29м², една спална и едно купатило, макс. 2+1 лица),
Фамилијарни соби: 4 (64м², макс 4 лица-две спални одвоени со врата, дневна, 2 купатила),
Kids Suit: 4 (49м², макс 4 лица-две одвоени спални со купатило, декорирани за деца),
Junior Suit: 15 (55м², една спална, една дневна и купатило макс.2+1 лице),
Sun Swim up Villa: 24 (37м², макс.4 лица, една спална соба, едно купатило со туш кабина, можат да бидат на приземје или на прв кат лоцирани во градината, директен пристап на базен.
Star Swim up Villa: 60 (71 м², две спални соби, една дневна, купатило со туш кабина, директен пристап на базен, лоцирана во градината можат да бидат на приземје или на прв кат),
Selction Villa: 4 (120м², две спални соби со купатило со џакузи, дневна соба, лоцирана во градината),
Senior Suit: 5 (54м² , една соба, една спална и купатило со џакузи),
King Suit: 2 (134м², на најгорниот кат од хотелот),
Selection Villa: 4 (120м²),
King Villa (190м²).
Соби за хендикепирани лица: 5 (29м², специјално опремени),
Собите се опремени со купатило со када и туш, фен, централна клима, телефон, мини бар (со сокови, вода и пиво се надополнува секој ден), сет за кафе и чај, сеф, сателитска ТВ и музички канали, балкон или тераса.

Услуга
Ултра Се вклучено-шведска маса за појадок, доцен појадок, ужини во текот на денот, ручек, вечера, доцна ужина, сите домашни и стандардни увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци, сладолед, свежо цедени сокови во Витамин барот. A’La Carte ресторани со претходна резервација, премиум виски, VSOP и увозни коњаци, увозен шамањ, одбрани вина, цигари и услуга во соба, дополнително се наплатуваат.

Содржини
Главен ресторан - Јасмин шведска маса, A’La Carte ресторани: Olivio (Италијанска кујна), Ja La Peno (Мексиканска кујна), Umami Sushi & Asian Restaurant (кујна од Далечен Исток-не е дозволен влез на деца), Fes (Турска кујна), Green Fish (рибен ресторан). Sanck Bars, бар крај базенот, Vitamin Bar, лоби бар и диско клуб бар. Wi-Fi интернет со намалена брзина бесплатно. Доктор, чување деца, перална и хемиско чистење, телефон, факс, интернет кафе, компјутерски игри, шопинг центар, фризер, rent a car, дополнително се наплатуваат. .

Плажа
Приватна песочна плажа, пешкири, душеци, чадори за сонце и лежалки се бесплатни. Павиљон на плажа со доплата и предходна резервација.

Спорт и забава
Отворени и затворени базени за возрасни и деца, Аква парк , фитнес центар, Турска бања, сауна, тениски игралишта, гимнастика, пинг понг, мини фудбал, одбојка на плажа, мини голф не се наплатуваат. Водените спортови, осветлување на тениските игралишта, Спа и Wellness центар и билијард, соба за игри, дополнително се наплатуваат. Забавна програма во текот на денот за возрасни и деца, наптревари покрај базенот и на плажа. Во вечерните часови специјална шоу програма која се менува секој ден во текот на неделата. Мини клуб за деца од 0-16 год. Во групи со различни програми во текот на денот и ноќта (кино за деца, авантуристички парк)

Галерија

Ценовник

Пакет аранжмани со 6,7,8,9,10,11,12,13,14 ноќевања

Контактирајте не за целосна калкулација со наведен датум на патување.

 

и.д/ф

Сподели со пријателите:
Положба
Хотелот е сместен во областа Белек на 40км од градот Анталија и 30 км од аеродромот.

Сместување
Хотелот располага со 464 соби.
Стандардни соби: 384 (29м², една спална и едно купатило, макс." data-share-imageurl="">