+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 574
*****
7
BB
превоз

Хотелот се наоѓа во мирниот дел на покрај пресочни - камчеста плажа.Бела фасада и тропско зелана градина, величенствен поглед на заливот Мирабело, пријатна атмосфера и прекрасно море,пространи соби, спортски и забавни активности. 

Галерија

Ценовник

Цена од 574 евра по лице 

 

Во цената е вклучено

- Авионски превоз аеродром Солун - Крит - аеродром Солун

- Аеродромски такси

- трансфер аеродром - хотел - аеродорм

- хотелско сместување во двокреветна соба 7 ноќевања со појадок и вечера

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62,00  мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

и.д

 

Ве молиме контактирајте не за  целосна калкулација со конкретни датуми на патување

Сподели со пријателите: