+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 42
1
RO
превоз

Конаци Перла е новоотворен објект во самиот центар на Златибор .Објектот располага со девет апартмани и три студиа со површина од 42 до 55 метри квадратни .

Апартманите располагаат со една спална соба со брачен кревет,дневен престој со тросед или аголна гарнитура на развлекување,кујна без шпорет и бања. Наменети се за сместување на четири лица. Секој апартман е опремен со телевизор во спалната соба и во дневниот престој ,како и со фрижидер во кујната.

Студијата се опремени со брачен кревет и џакузи во спалната,бања.Наменети се за сместување на две лица .

Објектот располага со лифт,интернет,фен за коса,средства за лична хигиена,како и 24 -часовна услуга на рецепција и секојдневно чистење на собите.

Галерија

Ценовник

 

 

Тип на сместување. Цена по соба на ден - наем  

29.12.2018-03.01.2019 04.01.2019-14.02.2019 15.02.2019-17.02.2019 18.02.2019-31.03.2019
1/2 студио 130 56 61 42
1/4 апартман 150 71 78 50

 

Во цената е вклучено:

Сместување во студио/апартман на база наем

Во цената не е вклучено:

-Туристичка такса која изнесува 1 евро за возрасен на ден и 0,5 евра за деца од 7 до 15 години на ден.

 

 

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/j 

 

Сподели со пријателите:
Конаци Перла е новоотворен објект во самиот центар на Златибор .Објектот располага со девет апартмани и три студиа со површина од 42 до 55 метри квадратни .

Апартманите располагаат со една спална соба со брачен кревет,дневен престој со тросед или аголна гарнитура на развлекување,кујна без шпорет и бања." data-share-imageurl="">