+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00

Доколку Ви е потребно сместување на Златибор кое се одликува со домашна атмосфера ,конаците Златни двор се вистински избор за Вас. Објектот се наоѓа во населбата Џурковац на 300 метри од трговскиот центар. Од самиот центар на Златибор,плоштадот,ски центарот и автобуската станица Ве делата само неколку минути.

Објектот располага со 50 смештајни единци распределени во 1/2 , 1/3 и 1/4 студиа со површина од околу 30 до 35 метри квадратни. Сите студиа располагаат со сопствена бања,тераса,мини-фрижидер,телевизор со кабелски канали,бесплатен интернет,фен и пешкири. Некои од студиата располагаат и со кујна,додека пак бебешко креветче може да се добие на барање. Пешкирите се менуваат секој втор ден,додека пак постелнината се менува на секој четврти ден.

Појадокот е на база шведска маса и се служи во ресторанот кој располага со 90 места  i 40 места на терасата.

Исто така објектот нуди бесплатен паркинг за сите гости.

 

 

Галерија

Ценовник

-10% попуст за престој од 5 ноќи и повеќе 

 

Термин на престој

25.12.2018- 29.12.2018

03.01-2019-17.02.2019

25.12.2018-29.12.2018

03.01.2019-17.02.2019

18.02.2019-21.04.2019 18.02.2019-21.04.2019

Тип на сместување.

Цена по лице на ден

Студио Студио со голема тераса Студио Студио со голема тераса
Наем 21 24 18 21
Ноќевање со појадок 25 28 21 25

 

Во цената не е вклучено: 

Сместување во студио на база наем /ноќевање со појадок 

Во цената не е вклучено:

Туристичка такса која се плаќа при пријавување во објектот.

Попусти:

 

Дете до 4 години на заедничко легло во придружба на двајца возрасни -бесплатно
Дете од 4 до 7 години на заедничко легло во придружба на двајца возрасни -попуст од 70% од цената за сместување
Дете од 7 до 10 години на редовно легло -50% попуст од цената за сместување 

 

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/j 

 

 

Сподели со пријателите:
Доколку Ви е потребно сместување на Златибор кое се одликува со домашна атмосфера ,конаците Златни двор се вистински избор за Вас. Објектот се наоѓа во населбата Џурковац на 300 метри од трговскиот центар. Од самиот центар на Златибор,плоштадот,ски центарот и автобуската станица Ве делата само неколку минути." data-share-imageurl="">