+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 570
****
6
UAI
превоз
2
LARA FAMILY CLUB – 4*
Положба

Хотелот е лоциран во областа Лара, 14км од аеродромот во Анталија и 16 км од центарот на градот.
Сместување:
Вкупен број на соби 348, распоредени во четири згради. стандардни соби 116 (30м², макс.2лица), супериор соби 116 (35м², една спална, купатило, макс.2+2 лица), фамилијарни суити 116 (80м², две спални дневна, купатило, макс.5+1лица). Сите соби се со купатило со туш, фен, централна клима, телефон, мини бар (секојдневно се надополнува со вода и сокови), сеф, сателитска ТВ и музички канали, интерент до 1 Вкупен број на соби 348, распоредени во четири згради. стандардни соби 116 (30м², макс.2лица), супериор соби 116 (35м², една спална, купатило, макс.2+2 лица), фамилијарни суити 116 (80м², две спални дневна, купатило, макс.5+1лица). Сите соби се со купатило со туш, фен, централна клима, телефон, мини бар (секојдневно се надополнува со вода и сокови), сеф, сателитска ТВ и музички канали, интерент до 1GB, балкон.
 
Услуга:
Се вклучено-шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, вечера, ужина во текот на денот и во вечерните часови, сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци до 24.00ч., алкохолни пијалоци од 10.00-18.00ч. во Се вклучено-шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, вечера, ужина во текот на денот и во вечерните часови, сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци до 24.00ч., алкохолни пијалоци од 10.00-18.00ч. во LaraFamily Beach club, A’la Carte ресторани со резервација и бесплатно само еднаш за време на престојот. Сите увозни пијалоци, флаширани пијалоци, специјални вина, увозни вина, енергетски напитоци, свежо цедени сокови, услуга во соба, дополнително се наплаќаат.
 
Содржини:
Главен ресторан со шведска маса, Главен ресторан со шведска маса, A’la Carte ресторани-Турски, Италијански, Мексикански, Азиски и рибен ресторан, барови околу хотелскиот комплекс. Доктор, чување деца, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, продавници, rent a car, дополнително се наплаќаат.
 
Плажа:
Хотелска песочна плажа на 330м од хотелот. Лежалки на плажа, чадори за сонце и пешкири на плажа се бесплатни. приватните павиљони на плажа дополнително се наплаќаат. Бесплатен превоз од хотел до плажа. Хотелска песочна плажа на 330м од хотелот. Лежалки на плажа, чадори за сонце и пешкири на плажа се бесплатни. приватните павиљони на плажа дополнително се наплаќаат. Бесплатен превоз од хотел до плажа.
 
Спорт и забава:
 
Отворен базен за возрасни и деца, лизгалици на вода, тениски терени, гимнастика, пикадо, фитнес, Турска бања, соба со пареа. Спортови на вода, билијард, масажи, осветлување на тениски терени, Спа центар, дополнително се наплаќаат. Забавни програми преку ден, шоу програми во вечерните часови. Мини клуб за деца од 04-12 год. 

www.larafamilyclub.com

 

Галерија

Ценовник

 

Пакет аранжмани со 6,7,8,9,10,11,12,13,14 ноќевања

Контактирајте не за целосна калкулација со наведен датум на патување.

 

 

вис/љ

Сподели со пријателите:
LARA FAMILY CLUB – 4*
Положба

Хотелот е лоциран во областа Лара, 14км од аеродромот во Анталија и 16 км од центарот на градот.
Сместување:
Вкупен број на соби 348, распоредени во четири згради." data-share-imageurl="">