+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
3

Хотелот се состои од помали објекти. Сместен е во областа Плака, Олимписка Ривиера. Нуди поглед на Олимп, има прекрасна зелена територија, елегантни пространи соби, вили луксузни апартмани, ресторан, барови, базени, конференциски услуги, Спа центар, услуги со висок квалитет.

 

Галерија

Ценовник

до 30% попуст за резервација направена до 30.04.2019

Минимум престој  2  3  4  5  5
Максимум капацитет 26.04.19-29.04.19 30.04.19-08.06.19 10.09.19-31.10.19 09.06.19-05.07.19 31.08.19-09.09.19 06.07.19-02.08.19 03.08.19-30.08.19
Цена по соба на ден со вклучени појадок и вечера
Еднокреветна соба со поглед на градина
1 возрасен +1 дете(0-1) 123 78 106 134 167
Двокреветна соба со поглед на градина
2 возрасни +2 деца(0-1)(2-11) 134 89 112 167 189
3 возрасни +1 дете(2-11) 160 107 134 200 227
4 возрасни  180 120 150 226 256
2 возрасни +2 деца(2-11) 154 103 128 193 218
Eгзекутив suite -mediterranean 
2 возрасни + 1 дете(0-11) 312 178 278 334 356
3 возрасни  343 196 306 367 392
Еднокреветна соба со поглед на планина
1 возрасен +1 дете(0-1) 145 89 128 156 184
Двокреветна соба со поглед на планина
2 возрасни + 2 деца(0-1)(2-11) 156 100 156 189 212
3 возрасни +1 дете(2-11) 187 120 187 227 254
4 возрасни  210 136 210 256 286
2 возрасни +2 деца(2-11) 179 116 179 218 244
Junior suite со поглед на планина
3 возрасни +2 деца(2-11) 306 172 269 318 367
4 возрасни +1 дете (2-11) 334 187 294 347 400
2 возрасни+3 деца(0-1)(2-11)(2-11) 278 156 245 289 334
Eгзекутив suite со поглед на планина
2 возрасни +1 дете(0-1) 289 156 256 312 334
Suite вип со приватен базен 
3 возрасни +2 деца(0-1)(2-11) 367 220 355 489 538
4 возрасни +1 дете(0-1) 400 240 387 534 587
2 возрасни +3 деца(0-1)(0-1)(2-11) 334 200 323 445 489
Егзекутив вип вила со приватен базен 
3 возрасни +2 деца(2-11) 465 294 587 612 636
4 возрасни +1 дете(2-11) 507 320 640 667 694
2 возрасни +3 деца(2-11) 423 267 534 556 578
Еднокреветна соба со поглед на море
1 возрасен +1 дете(0-1) 156 95 150 178 195
Двокреветна соба со поглед на море
3 возрасни +1 дете(2-11) 200 134 200 254 294
4 возрасни  226 150 226 286 330
2 возрасни +2 деца(0-1)(2-11) 167 112 167 212 245
2 возрасни +2 деца(2-11) 193 128 193 244 282

.Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62  мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

 

 

вис/ј

Сподели со пријателите:
Хотелот се состои од помали објекти. Сместен е во областа Плака, Олимписка Ривиера. Нуди поглед на Олимп, има прекрасна зелена територија, елегантни пространи соби, вили луксузни апартмани, ресторан, барови, базени, конференциски услуги, Спа центар, услуги со висок квалитет." data-share-imageurl="">