+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 15
***
1
RO
превоз
4

Олимпик Бич   бисерoт во областа на Пиерија, се наоѓа во подножјето на митската планина Олимп на 3 километри од Паралија и 73 километри од Солун. Кристално чистите води, огромната песочна плажа, опкружена со парк полн со зеленило,  ви дава  во текот на денот и ноќта незаборавни моменти. Покрај можноста за изнајмување  чадори и столици на плажа, овде можете да најдете разновидна и богата понуда за  користења на  разни спортови на вода. Во близина се наога големиот  трговски центар Katerinia (6 километри) .Љубезноста  и гостопримството од страна на сопствениците на хотелите  и вилите , како и огромниот избор на таверни, ресторани и барови, нудат  вистински незаборавен одмор. Во градот има голем број на хотели, рент а кар агенции, добро опремени  супермаркети, пекари... 

Aпартманско за сместување во близина на плажа- 20 метра .Собите се пространи и комплетно опремени со мала кујна , Клима уред (со доплата), бања со туш, фен за коса, Wi-Fi интернет, сателитска ТВ, фрижидер, балкон - тераса. Сите соби имаат поглед на морето.

Услуга: Ноќевање со појадок (ББ) или  изнајмување - само ноќевање

 

Опис на соба: вкупно 12 соби.
Студиа 2 лица (25м2) - брачен кревет.
Студиа 3 лица (30m2) - брачен кревет и еден единечен кревет.
Студиа 4 лица (30m2) - двоен кревет и два единечни кревети.

 

 

Галерија

Ценовник

попуст до -15% за резервации до 30.04.2018

 

 MARIANNA APARTMENTS

Сместување 

13.04.18-19.05.18

26.09.18-31.10.18

20.05.18-07.06.18 08.06.18-15.06.18 16.06.18-30.06.18

01.07.18-14.07.18

10.09.18-25.09.18

15.07.18-19.08.18 20.08.18-09.09.18

 ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН - НАЕМ 

 Двокреветно студио 
2возрасни 30 32 33 37 39 45 43
Трокреветно студио 
3возрасни 40 40 39 44 46 52 49
2возрасни+1дете (0-11) 34 34 33 37 39 45 43
Четворокреветно студио 
4 возрасни  49 50 46 50 53 58 56
2возрасни+2деца(0-11) 47 48 44 48 50 56 54

 

 

Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши во денарска противредност по  курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции за дадениот хотел, пратете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

 

км/22/02/18

km/05/03/18

Сподели со пријателите:
Олимпик Бич   бисерoт во областа на Пиерија, се наоѓа во подножјето на митската планина Олимп на 3 километри од Паралија и 73 километри од Солун. Кристално чистите води, огромната песочна плажа, опкружена со парк полн со зеленило,  ви дава  во текот на денот и ноќта незаборавни моменти." data-share-imageurl="">