+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 550
*****
6
UAI
превоз

Положба
Хотелот е лоциран во Белек 33км од аеродромот и 45км од центарот на Анталија.

Сместување
Вкупно 731 соби во главна зграда и клуб соби.Клубски соби ( 27м2,во клубскиот дел ,една спална соба,купатило со туш кабина, макс.2+1лица), стандардни соби-Classic соби (27-30м2, во главна зграда и во клубскиот дел,една соба,купатило, макс.2+2 лица, со поглед на градина),Стандардни соби со поглед на море (27-30м2, главна зграда и клубска главна зграда, една спална, едно купатило, макс. 2+2 лица), Classic Plus соби (30м2, главна зграда и клубска главна зграда,една спална соба, едно купатило, павиљон на плажа вклучен во цена, макс.2+2 лица), Клубски фамилијарни соби (54м2, во клубскиот дел, една соба, дневна соба одвоени со врата, едно или две купатила, макс.4+2 лица), Quadruple соби (32м2,главна зграда,една спална соба, купатило , макс.3+1 лица), Јуниор суит ( 45м2,главна зграда, една спална соба и една дневна одвоени со врата,купатило , макс.3+1 лица), Делукс суит (75м2, главна зграда,една спална соба,дневна,купатило со џакузи, одвоени тоалети, голема тераса, макс.3+1 лица), Фамилијарни суити (110м2, главна зграда, една спална соба, дневна, купатило со туш кабина, макс.4+1 лица) и соби за хендикепирани лица(27-30м2, четири соби во главна зграда и четири соби во клубскиот дел.Сите соби се со балкон или тераса, купатило со када или туш, фен, централна клима која работи во зависнот од временските услови,телефон, мини бар(минерална вода, вода, безалкохолни пијалоци, пиво се дополниува секој ден), сет за кафе и чај,тепих на под или ламинат , сеф, сателитска тв и музички канали, балкон или тераса.

Услуга
Ултра се вклучено-шведска маса за појадок,доцен појадок,ручек,попладневна ужина,колачи, кафе, чај, сладолед попладне, вечера, полноќна супа.Сите локални и некои увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци,мини бар во соба,сладолед и пуканки во одредени часови,свежо цедени сокови за време на појадокот. A’la Carte ресторани со резервација, специјални увозни пијалоци, шампањ,пијалоци во диско клуб после 02,00 часот, услуга во соба со доплата.

Содржини
Главен ресторан Sante шведска маса, A’la Carte ресторани- Turca(турска кујна), Akdeniz( медитеранска кујна), Livar(рибен ресторан-не е дозволено за деца под 6 год), барови околу хотелот. Доктор,чување деца, перална, хемиско чистење, пеглање, интернет кафе,фризер, rent a car, шопинг центар со доплата.

Плажа
Хотелска песочна плажа- лежалки,чадори ,пешкири, душеци за на плажа не се наплатуваат. Приватни павињони со претходна резервација и доплата.

Спорт и забава
Отворен и затворен базен за возрасни и деца , аква парк,фитнес центар, турска бања, сауна, тениски терени, пинг понг, одбојка на плажа,кошарка бесплатно.Осветлување на тениски терени, масажа,спа центар и центар за убавина, билјард, компјутерски игри, моторизирани спортови на вода, школа за нуркање со доплата. Забавна програма во текот на денот, натпревари покрај базен, во вечерните часови шоу програма.Мини клуб за деца од 04-12 години

Галерија

Ценовник

Пакет аранжмани со 6,7,8,9,10,11,12,13,14 ноќевања
Контактирајте не за целосна калкулација со наведен датум на патување.

и.д/ф

Сподели со пријателите:
Положба
Хотелот е лоциран во Белек 33км од аеродромот и 45км од центарот на Анталија.

Сместување
Вкупно 731 соби во главна зграда и клуб соби.Клубски соби ( 27м2,во клубскиот дел ,една спална соба,купатило со туш кабина, макс." data-share-imageurl="">