+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 49
*****
1
HB
превоз
5

Хотелот MEDITERRANEAN VILLAGE RESORT & SPA се наоѓа на 1 км од Паралиа Катерини, на 7 км од градот Катерини. 

Располага со сопствена песочна плажа. Лежалките и чадорите се бесплатни.

Опис: ресторан, бар, а ла карт ресторан , пицерија,конференциски центар , бар на плажа, отворен базен, затворен базен, СПА центар и др.

Галерија

Ценовник

 

- 15 % попуст за резервации до 30.04.2018 

 

 

 MEDITERRANEAN VILLAGE RESORT & SPA 5* -  Paralia

Минимум престој  3  5  5  5
Максимум капацитет 01.05.18-20.05.18 04.10.18-31.10.18 21.05.18-07.06.18 17.09.18-03.10.18 08.06.18-10.07.18 29.08.18-16.09.18 11.07.18-28.08.18
ЦЕНИТЕ СЕ ПО СОБА НА ДЕН СО ВКЛУЧЕНИ ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА 
Промо економи соба
2 возрасни 89 109 169 199
3 возрасни 120 147 228 269
2 возрасни+1 дете(0-6) 89 109 169 199
2 возрасни+1 дете(7-13) 112 136 212 249
Двокреветна соба со поглед на море
2 возрасни 122 144 225 255
3 возрасни 164 195 304 344
2 возрасни+1 дете(0-6) 122 144 225 255
2 возрасни+1 дете(7-13) 152 180 282 318
Двокреветна соба со поглед на градина
2 возрасни 100 126 197 220
3 возрасни 135 169 266 297
2 возрасни+1 дете(0-6) 100 126 197 220
2 возрасни+1 дете(7-13) 125 157 246 275
Еднокреветна соба
1 возрасен 63 76 126 157
1 возрасен+1 дете(0-6) 63 76 126 157
Двокреветна супериор соба
2 возрасни 126 156 230 276
3 возрасни 169 210 312 373
2 возрасни+1 дете(0-6) 126 156 230 276
2 возрасни+1 дете(7-13) 157 195 288 345
2 возрасни+2 деца(0-6) 126 156 230 276
2 возрасни+2 деца(0-6)(7-13) 157 195 288 345
2 возрасни+2 деца(7-13) 188 234 346 414
Апартман 
2 возрасни 267 347 428 538
3 возрасни 267 347 428 538
4 возрасни 267 347 428 538
Апартман мезонет ВИП - со приватен базен
4 возрасни 417 562 764 914
Двокреветна соба со страничен поглед на море
2 возрасни 108 134 209 242
3 возрасни 146 180 282 326
2 возрасни+1 дете(0-6) 108 134 209 242
2 возрасни+1 дете (7-13) 135 167 260 302

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по  курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

vis/j

км/05/03/18

Сподели со пријателите:
Хотелот MEDITERRANEAN VILLAGE RESORT & SPA се наоѓа на 1 км од Паралиа Катерини, на 7 км од градот Катерини. 

Располага со сопствена песочна плажа. Лежалките и чадорите се бесплатни.

Опис: ресторан, бар, а ла карт ресторан , пицерија,конференциски центар , бар на плажа, отворен базен, затворен базен, СПА центар и др." data-share-imageurl="">